بیلبورد و عرشه پل (تهران)

بیلبورد و عرشه پل


ابتدا بهتر است بدانیم که بیلبورد چیست؟ بیلبوردهای تبلیغاتی از جمله مهمترین ابزارهای هر بیزینس برای تبلیغ خدمات یا محصولاتش در سطح شهر می باشند. Billboard بی هیچ چون و چرایی از قدرتمندترین ابزارهای رسانه محیطی که مخصوصاً در امر برندینگ جایگاه ویژه ای دارد به شمار می رود که همواره از قدیم تا به امروز مورد توجه اقشار متفاوتی از جامعه از قبیل بازرگانان – کارخانجات – بانک ها - موسسات خدماتی و ... بوده است. این نوع از تبلیغ محیطی عموماً در محل های عبور و مرور از جمله خیابان‌ها، میدان‌ها، تقاطع‌ها و بزرگراه‌ها که هر روزه مسیر رفت و آمد تعداد زیادی از وسایل نقلیه می باشند نصب می گردند و گاهی نیز با توجه به میزان خلاقیت صاحب یا صاحبان این آگهی و یا شرکت های تبلیغاتی اجرا کننده تبلیغات آنها از قالب‌های مرسوم خود خارج شده و با جذابیت‌های بصری در هم می آمیزند.


بیلبوردها بیشتر از اینکه ابزاری تبلیغاتی باشند، رسانه ای به شمار می آیند که می توان گفت بالاترین و موثرترین راه انتقال پیام به مخاطب می باشد.


رسانه‌ای که بیشترین اثربخشی را بر روی تبلیغات داشته باشد و موجب بقا و موفقیت تبلیغات شود، «رسانه اثربخش» نامیده می شود. بر اساس تعریفی که در بالا آوردیم، بیلبورد‌ها و تبلیغات روی پل های شهری در زمره رسانه‌های اثر بخش جای می‌گیرند و بسیاری از شرکت‌ها و مراکز تجاری، برای اینکه بتوانند فروش محصولات خود را در مخاطبین درونی کرده (یا به تعبیری، برند نمایند) از این مدیا استفاده می کنند و از همین رو بیلبوردها تبدیل به رسانه‌ای تعاملی شده اند که می توانند تاثیری مداوم، ماندگار و بلند مدت بر روی مخاطبان خود داشته باشند.انواع بیلبورد تبلیغاتی:
  • بیلبوردهای در سطح شهرها و خیابان ها و اتوبان ها

  • تبلیغات روی عرشه پل عابرپیاده

  • تبلیغات روی عرشه پل سواره رو


از جمله سایر رسانه های تبلیغاتی محیطی مشابه می توان به تبلیغ بر روی پل های عابرپیاده و پل های سواری اشاره کرد که شباهت بسیار زیادی به بیلبوردهایی که در سطح شهرها دیده می شود دارند، با این تفاوت که این نوع از تبلیغات محیطی بر روی پل ها نصب شده و نیاز به پایه برای نگهداری آنها در ارتفاعی از سطح زمین ندارند و همچنین دارای عرض بیشتری می باشند. به تبلیغات روی عرشه پل های عابر پیاده و سواری اصطلاحاً Bridgeboard گفته می شود.


برای دریافت مطلوب ترین نتیجه از تبلیغ برروی بیلبورد‌ها، کارشناسان شرکت تبلیغاتی دریچه نو پیش از نصب یک بیلبورد، ابتدا مکان‌های موجود و تمام نقاط شهر را از جنبه تبلیغاتی و داشتن موقعیت مناسب برای تبلیغ مربوطه بررسی می نمایند. پس از انجام بررسی‌های لازم و تحقیقات اولیه، محل مورد نظر انتخاب شده و پس از قرارداد همکاری، مراحل اجرا و پیاده سازی Advertising شروع می شود.

تعرفه و جزئیات

جهت مشاهده جزئیات و تعرفه‌های این سرویس فایل ذیل را دانلود نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۲۴۵۸۱۰۰۱ تماس حاصل نمایید.

لیست جایگاه‌ها و تعرفه بیلبورد‌ و عرشه‌ پل
کارشناسان ما همیشه در دسترسند!

با ما تماس بگیرید!
کارشناسان دریچه نو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.


خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه اول، پلاک ۶، واحد ۱۶


فکس: ۸۸۷۴۶۸۱۱

پست الکترونیکی: info@daricheno.com


۴~۸۸۵۳۰۸۴۳