استرابورد (تهران)

استرابورد، رسانه‌ا ی پویا، خوش قیمت و مؤثر


ویژگی اغلب رسانه‌های تبلیغات محیطی مانند بیلبورد، پوشش یک محدوده جغرافیایی و انتقال پیام در قالب آن سازه تبلیغاتی است. علی‌رغم ویژگی‌های منحصر بفرد بیلبوردهای تبلیغاتی، اگر به دنبال آن هستید که پیام و شعارتان در همه جای شهر دیده شود، استرابوردهای تبلیغاتی بهترین انتخاب شما خواهند بود.


از ویژگی های این رسانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:  • تکرار و یادآوری پیام ( Frequency) : قابلیت تکرار یکی از مزایای اصلی رسانه استرابورد در یک کمپن تبلیغاتی می باشد. تعدد این رسانه در اتوبان ها و خیابان های سطح شهر، باعث جلب توجه بیشتر و یادآوری مکرر پیام دراذهان مخاطبین می شود.

  • پوشش ( Coverage) : منظوراز پوشش، این است که چه تعداد از مخاطبین بصورت بالقوه امکان دیدن یک رسانه را دارند. بدلیل قرارگیری در اکثر مناطق شهری در تهران، اعم ازمناطق مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی و غیره، رسانه استرابورد قادر به پوشش طیف های مختلف جمعیتی با وسعت جغرافیائی قابل قبول خواهد بود.

  • هزینه به ازای دسترسی به هر هزار نفر (CPT): بدلیل پوشش بالای این رسانه هزینه دسترسی به ازای هر هزار نفر در رسانه استرابورد بسیار پائین است. در برنامه‌ریزی رسانه یکی از فاکتورهای اساسی در سنجش میزان اثر بخشی کل کمپین، میزان پوشش موثر یا ( Effective Reach ) می‌باشد که عبارت است از میزان پوشش گروه مخاطب مورد نظر نسبت به کل جمعیتی که بطور کلی درمعرض پیام قرارمی‌گیرند.یکی از ویژگی‌های استرابورد امکان انتخاب نقاط متنوع براساس نوع مخاطب آن می باشد و بدلیل قرارگیری در نقاط مختلف شهر، امکان هدف‌گذاری طیف‌های مختلف مخاطبین را در اختیار میگذارد.

تعرفه و جزئیات

جهت مشاهده جزئیات و تعرفه‌های این سرویس فایل ذیل را دانلود نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۲۴۵۸۱۰۰۱ تماس حاصل نمایید.

تعرفه استرابورد
کارشناسان ما همیشه در دسترسند!

با ما تماس بگیرید!
کارشناسان دریچه نو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.


خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه اول، پلاک ۶، واحد ۱۶


فکس: ۸۸۷۴۶۸۱۱

پست الکترونیکی: info@daricheno.com


۴~۸۸۵۳۰۸۴۳