مدیریت و برنامه ریزی رسانه


شرکت تبلیغاتی دریچه نو با شناخت صحیح و دقیق از رسانه‌های تبلیغاتی موجود با تشکیل گروهی متخصص و پرانگیزه همواره تحقیقات کمی (تعداد مخاطبان) با اطلاعات کیفی (تحقیقات در زمینه سبک زندگی و رفتار مخاطبان) را ترکیب می نماید تا ارتباط مناسبی پدید آید و اطمینان حاصل شود که کمپین‌های تبلیغاتی در زمان و مکانی شایسته به دست مخاطبین موردنظر می رسد.

مهمترین فعالیت های بخش مدیریت و برنامه ریزی رسانه ها در شرکت تبلیغاتی دریچه نوعبارتند از:
 

رادیو و تلویزیون
 

همزمان با تولید و اجرای تیزر های تبلیغاتی، در نظر گرفتن بهترین شرایط زمانی برای پخش آگهی از صدا و سیما با توجه به بودجه پیشنهادی مشتریان یکی از مراحل مهم در تبلیغات می باشد.
از این رو مشاورین مجرب شرکت تبلیغاتی دریچه نو با شناخت کامل و دقیق از روند توليد و ضوابط پخش آگهي از صداوسیما و ارائه مناسب‌ترين برنامه پخش آگهي، با توجه به جداول برنامه‌هاي در حال پخش از صدا و سیما و تشخيص مخاطبان هدف و همچنین برنامه‌ریزی دقیق از لحظه شروع توليد تيزر تا پايان پخش آگهي و ارائه گزارش خدمات پخش آگهي به مشتریان ازجمله خدماتی است که در این بخش ارائه می‌گردد.

 

تبلیغات محیطی
 

امروزه با توجه به گستردگی معابر، امکان ویژه‌ای برای تدوین استراتژی‌های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و ... به‌دست‌آمده و با توجه به ویژگی‌های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه‌های خلاق با گروه‌های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است. 
شرکت تبلیغاتی دریچه نو با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در داروخانه های سطح شهر تهران، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده دارا است. 
گروه فنی و اجرایی تبلیغات محیطی با امکانات چاپ OUT DOOR و گروه‌های اجرایی اکران در تمام استان‌های کشور این امکان را دارد تا در یک برنامه زمان‌بندی همزمان، دقیق و منظم تبلیغات شما را در سراسر کشور بروی سازه‌های تبلیغاتی اکران نماید.

 

مطبوعات و مجلات
 

روزنامه‌ها، نشریات و آگهی‌نامه ها به‌عنوان ابزار و رسانه‌ای عمومی در جهت اجرای کمپین‌های تبلیغاتی نقش قابل‌توجهی دارند. شرکت تبلبغاتی دریچه نو ضمن استفاده از رسانه‌های مکتوب موجود و برنامه‌ریزی صحیح و بهینه، با در اختیار داشتن حق انحصاری چاپ آگهی در روزنامه سپید و هفته نامه های سلامت و زندگی مثبت، اقدام به مدیریت و اجرای آگهی در رسانه‌های مکتوب با توجه به نیاز مشتریان و بازار هدف نموده است. 

 

شبکه نمایش خانگی
 

از جمله روش های موثر در نحوه ی پخش تبلیغات، تبلیغات در شبکه پخش نمایش خانگی می باشد.
محصولات شبکه نمایش خانگی با دارا بودن تیراژ های زیاد، هزینه ی به صرفه برای تبلیغات و جذب مشتری با سلیقه های گوناگون روشی نو در ارائه و پخش تبلیغات می باشد.
شرکت تبلیغاتی دریچه نو با در اختیار داشتن پخش انحصاری بسیاری از محصولات شبکه نمایش خانگی و آگاهی از تولیدات جدید این شبکه این قابلیت را داراست که انواع تیزر های تبلیغاتی را در ابتدا و ما بین فیلم های سینمایی پخش نماید و همچنین با قراردادن کارت های تبلیغاتی محصولات در پاکت محصولات و چاپ برند تبلغیاتی بر روی بسته بندی محصولات این شبکه، شیوه ای نوین برای تبلیغات را پیشنهاد نماید.