خدمات


مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات

تبلیغات در عصری که در آن به سر می بریم بیشتر از آنکه یک مبحث تجاری باشد، علمی نوین به شمار می آید. 
شرکت تبلیغاتی دریچه نو با تشکیل گروهی توانمند، خلاق و آگاه به دانش روز با انجام مطالعات صحیح بهترین و مؤثرترین شیوه‌ها و استراتژی‌های تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشاوره، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی، تحقیقات بازار و برند سازی بخشی از خدمات در این بخش از کانون تبلیغاتی دریچه نو می باشد. 
 

مهمترین فعالیت های بخش مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات در شرکت تبلیغاتی دریچه نو عبارتند از:
 

۱- کمپین تبلیغاتی :

برنامه تبلیغاتی است که بر اساس شناخت دقیق محصول و بازار، رفتار مصرف کننده، روان شناسی مخاطب و در قالب برنامه ای دقیق و زمانبدی شده طراحی و اجرا گردد.
از نظر تخصصي تنها راه انسجام‌بخشی تمام اجزاء تبليغاتي يک شرکت در جهت اهداف استراتژيک، کمپين تبليغاتي است که با طراحي درست و هدفمند آن مي توان به تأثيرات فراتر از انتظار رسيد. تجربه ثابت نموده است که تبلیغات پراکنده، بدون برنامه و فاقد چشم اندازهای استراتژیک، به نتیجه مطلوب نمی رسد. لذا در این واحد سعی بر آن است تا با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت مشتری و بررسی پیام های تجاری و استخراج ایده اصلی تبلیغاتی، کمپین یکپارچه ای ارائه دهد. همچنین در این واحد با بررسی رسانه های مختلف و اثربخشی آنها پیشنهادات ویژه ای در قالب برنامه مدون تبلیغاتی به مشتریان ارائه می شود تا ضمن ایجاد هم افزایی، پیام ارتباطی مورد نظر به بازار هدف گسترده تری انتقال داده شود.
 

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش راه اندازی کمپین تبلیغاتی عبارت‌اند از:

 • برنامه‌ریزی، تدوين استراتژي و بودجه‌بندی يک کمپين تبليغاتی

 • ايده پردازي کليه فعالیت‌ های پیش‌ بینی‌ شده در يک کمپين تبليغاتی

 • ارائه خدمات اجرايی و نظارت مربوط به فعالیت‌های يک کمپين تبليغاتی

 

۲- برندینگ

 

در دنیای امروز كه بازارهای آن مملو از محصولاتی است كه از لحاظ فیزیكی تفاوت چندانی با یكدیگر ندارند خلق شخصیت مناسب برای یك نام تجاری می‌تواند تمایز چشمگیری را ایجاد كند و نه‌ تنها بخشی از قلب و ذهن بلكه بخشی از زندگی روزمره مصرف‌كنندگان را تسخیر كند. هر بنام تجاری شخصیت خاص خود را دارد که یک مزیت رقابتی در بازار به شما می دهد لذا برندینگ از مباحث مهم و اصلی استراتژی های مدیریت محصول به شمار می رود. امروزه سرمايه اصلي بسياري از شرکت هاي بزرگ نه در دارایی‌های ملموس بلکه در نام تجاری آن هاست. محققان بر اين باورند که ارزش واقعي يک شرکت جايی بيرون از آن است، يعنی در ذهن مصرف کننده ها، کالاها را شرکت ها مي سازند و برندها را مشتريان مي‌خرند. 
درواقع برندینگ تأثیری به‌یادماندنی خواهد داشت که می تواند فراتر از بازاریابی عمل کند. به‌طورکلی مديريت برند مديريت ادراکات مصرف‌کننده است، لذا از طريق اثرگذاری بر ذهن و احساسات مخاطب مي‌توان يک نام تجاري را ايجاد کرد و آن را ارتقاء داد.

 

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش برندینگ عبارت‌اند از :
 

 • تعیین استراتژی های برندینگ

 • تعريف و طراحي برند

 • شناسايي و تعيين جايگاه برند

 • مديريت رشد و افزايش ارزش برند

 • ارتقاء یا اصلاح جایگاه برند و محصول

 • ارزیابی و سنجش قدرت برند

 

۳- تحقیقات بازار

تحقیقات بازار، شرکت را از وضعیت رقبا، روندهای آتی بازار و رفتار مصرف‌کننده آگاه نموده و تصمیم‌گیری درست و اثربخش را مقدور می‌سازد. تحقیقات کمی و کیفی به‌صورت گسترده در سراسر کشور و ارائه گزارش‌های تفضیلی و تحلیلی در کنار تجربه، شم و دانش مدیران، راهنمای ایشان در اخذ تصمیم‌های درست به شمار می‌آید.
 

ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت ما در بخش تحقیقات بازار عبارت‌اند از :

 • مشاوره در خصوص تبلیغات فعلی و پیشین

 • مشاوره انتخاب استراتژی‌های تبلیغاتی

 • بررسی وضعیت تبلیغاتی شرکت و مقایسه آن با رقبای اصلی

 • بررسی، تعیین و تخمین بودجه‌های تبلیغاتی

   

۴- فروش شخصی

یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی و سیاست‌های ترفیعی و تشویقی ما، فروش شخصی است. فروش یک ارتباط دوطرفه است. یک راه، ارتباط شخصی بین نماینده شرکت و مشتری بالقوه و ارتباط دوم، برگشت مشتری به شرکت است.  وظیفه ما این است که با فهم و شناخت نیاز شما، آن را با محصولتان تطبیق داده و سپس مشتری را برای خرید ترغیب نماییم.

 

فرایند های فروش شخصی ما دارای چند مرحله می باشد :​
جست‌ و جوگری یا مشتری‌یابی، مرحله قبل از تماس با مشتری، مرحله تماس با مشتری، نمایش، حل مشکل، برطرف کردن اعتراضات، بستن قرارداد و پیگیری‌های پس از فروش. از دیگر اهداف این بخش می باشد.
جست‌ و جوگری یا مشتری‌یابی، فرآیند شناسایی خریداران بالقوه و تخمین سودآوری خرید آنهاست. اگر شرکتی بخواهد محصول خود را در کشوری دیگر بفروشد باید بداند که در آنجا چه مصرفی از آن خواهند کرد، چه شرکتی آن را خواهد خرید و کدام شرکت توان مالی خرید را دارد. هر شرکتی که بهتر پاسخ دهد، موفق‌تر خواهد بود.مشتری‌یابی موثر، مستلزم داشتن تکنیک‌های حل مساله است که شامل شناخت و تطبیق نیاز مشتری با محصولات شرکت، هنگام ارایه نمایش فروش است.

 

اهم وظایف ما در بخش فروش شخصی شامل موارد زیر می باشد :

 • مشــاركت در تدوين اســتراتژي و اهـداف فـروش محصـولات شـركت در بازارهـاي داخـلي و خارجـي

 • تهيه و تدوين برنامه هاي عملياتـي فـروش داخـلي با توجه به اسـتراتژي بازار و ظـرفيت و امـكانات توليد

 • تدوين برنامه عملياتي فروش خارجي، در راستاي تحقق استراتژي هاي شركت

 • نظارت بر انجام عمليات مربوط به اخذ سفارش

 • هدايت فرآيند فروش داخلي و خارجي و انجام عمليات مربوط به تصدي و اجراي فروش، از لحظه اخذ سفارشات تا زمان تحويل به مشتريان

 • انجام هماهنگي با واحدهاي ذيربط به منظور حصول اطمينان از تحويل به موقع و بهينه سفارشات اخذ شده

 • نظارت بر فرآيند برقراري ارتباط با مشتريان به منظور جمع آوري اطلاعات مورد نياز

 • برنامه ريزي در راستاي جمع آوري نظرات، پيشنهادات و انتظارات مشتريان در مورد محصولات و خدمات شركت

 • برنامه‌ریزی، تدوين استراتژي و بودجه‌بندی يک کمپين تبليغاتي

 • ايده پردازي کليه فعالیت‌ های پیش‌ بینی‌ شده در يک کمپين تبليغاتي

 • ارائه خدمات اجرايي و نظارت مربوط به فعالیت‌های يک کمپين تبليغاتي
مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات
مدیریت و برنامه ریزی رسانه

شرکت تبلیغاتی دریچه نو با شناخت صحیح و دقیق از رسانه‌های تبلیغاتی موجود با تشکیل گروهی متخصص و پرانگیزه همواره تحقیقات کمی (تعداد مخاطبان) با اطلاعات کیفی (تحقیقات در زمینه سبک زندگی و رفتار مخاطبان) را ترکیب می نماید تا ارتباط مناسبی پدید آید و اطمینان حاصل شود که کمپین‌های تبلیغاتی در زمان و مکانی شایسته به دست مخاطبین موردنظر می رسد.

مهمترین فعالیت های بخش مدیریت و برنامه ریزی رسانه ها در شرکت تبلیغاتی دریچه نوعبارتند از:
 

رادیو و تلویزیون
 

همزمان با تولید و اجرای تیزر های تبلیغاتی، در نظر گرفتن بهترین شرایط زمانی برای پخش آگهی از صدا و سیما با توجه به بودجه پیشنهادی مشتریان یکی از مراحل مهم در تبلیغات می باشد.
از این رو مشاورین مجرب شرکت تبلیغاتی دریچه نو با شناخت کامل و دقیق از روند توليد و ضوابط پخش آگهي از صداوسیما و ارائه مناسب‌ترين برنامه پخش آگهي، با توجه به جداول برنامه‌هاي در حال پخش از صدا و سیما و تشخيص مخاطبان هدف و همچنین برنامه‌ریزی دقیق از لحظه شروع توليد تيزر تا پايان پخش آگهي و ارائه گزارش خدمات پخش آگهي به مشتریان ازجمله خدماتی است که در این بخش ارائه می‌گردد.

 

تبلیغات محیطی
 

امروزه با توجه به گستردگی معابر، امکان ویژه‌ای برای تدوین استراتژی‌های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و ... به‌دست‌آمده و با توجه به ویژگی‌های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه‌های خلاق با گروه‌های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است. 
شرکت تبلیغاتی دریچه نو با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در داروخانه های سطح شهر تهران، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده دارا است. 
گروه فنی و اجرایی تبلیغات محیطی با امکانات چاپ OUT DOOR و گروه‌های اجرایی اکران در تمام استان‌های کشور این امکان را دارد تا در یک برنامه زمان‌بندی همزمان، دقیق و منظم تبلیغات شما را در سراسر کشور بروی سازه‌های تبلیغاتی اکران نماید.

 

مطبوعات و مجلات
 

روزنامه‌ها، نشریات و آگهی‌نامه ها به‌عنوان ابزار و رسانه‌ای عمومی در جهت اجرای کمپین‌های تبلیغاتی نقش قابل‌توجهی دارند. شرکت تبلبغاتی دریچه نو ضمن استفاده از رسانه‌های مکتوب موجود و برنامه‌ریزی صحیح و بهینه، با در اختیار داشتن حق انحصاری چاپ آگهی در روزنامه سپید و هفته نامه های سلامت و زندگی مثبت، اقدام به مدیریت و اجرای آگهی در رسانه‌های مکتوب با توجه به نیاز مشتریان و بازار هدف نموده است. 

 

شبکه نمایش خانگی
 

از جمله روش های موثر در نحوه ی پخش تبلیغات، تبلیغات در شبکه پخش نمایش خانگی می باشد.
محصولات شبکه نمایش خانگی با دارا بودن تیراژ های زیاد، هزینه ی به صرفه برای تبلیغات و جذب مشتری با سلیقه های گوناگون روشی نو در ارائه و پخش تبلیغات می باشد.
شرکت تبلیغاتی دریچه نو با در اختیار داشتن پخش انحصاری بسیاری از محصولات شبکه نمایش خانگی و آگاهی از تولیدات جدید این شبکه این قابلیت را داراست که انواع تیزر های تبلیغاتی را در ابتدا و ما بین فیلم های سینمایی پخش نماید و همچنین با قراردادن کارت های تبلیغاتی محصولات در پاکت محصولات و چاپ برند تبلغیاتی بر روی بسته بندی محصولات این شبکه، شیوه ای نوین برای تبلیغات را پیشنهاد نماید.

مدیریت و برنامه ریزی رسانه
دیجیتال مارکتینگ

راهکار نهایی دیجیتال مارکتینگ توسط کارشناسان متخصص و خلاق شرکت پس از بررسی های تخصصی بروی مجموعه هدف ارائه می‌گردد که مطمئناً برای هر مجموعه‌ای به صورت منحصربفرد و متمایز از مجموعه‌های دیگر خواهد بود.
از جمله خدماتی که ما در جهت گسترش و موفقیت بیشتر یک کمپین دیجیتال ارائه می‌نماییم میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

۱)    طراحی وب سایت 
هر چه بیشتر در دنیای الکترونیکی و فرامرزی پیش می رویم نیاز به داشتن ابزارها و رسانه های مناسب جهت معرفی و ارتباط با مخاطبین بیشتر احساس میشود از این رو وب سایت ها، نرم افزارهای چند رسانه ای، نرم افزارهای موبایل، کاتالوگهای دیجیتال و ... از پایه های اولیه و مهم دیجیتال مارکتینگ بوده و میتوانند نیاز های کاری و شخصی شما را بر آورده کند.
 ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت دپارتمان دیجیتال مارکتینگ شرکت تبلیغاتی دریچه نو عبارت‌اند از:

 • طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت
 • طراحی و پیاده‌سازی موبایل اپلیکیشن

۲)    تولید محتوا 
تولید محتوا، تلاش گسترده و هدفمندی است که به برقراری ارتباط مؤثر و مستمر بین برندها و جامعه هدف، ایجاد دیدگاه مثبت نسبت به برند و محصولات آن و در نهایت جلب رضایت مخاطبان می‌انجامد. ما بواسطه بهره‌مندی از کارشناسان مجرب و به‌کارگیری انواع ابزارها و رسانه‌های نوین روابط عمومی، تمامی امور مربوط به تولید محتوای متناسب با رفتار و علایق مخاطبان را جهت انتشار در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌نماییم از قبیل:

 • تولید محتوای متنی (تدوین مقالات، اخبار و تولید مطالب تخصصی و تبلیغاتی)
 • تولید محتوای تصویری ( تیزر، ویدئو، عکس، اینفوگراف‌ها و ...)
 • برگزاری انواع برنامه‌ها، مسابقات و رویدادهای آنلاین

 

۳)    مدیریت شبکه های اجتماعی

 • تولید محتوای جذاب و به‌اشتراک گذاری (share) در شبکه‌های اجتماعی
 • به‌روز‌رسانی شبکه‌های اجتماعی با پست‌ها و محتوای مناسب مبتنی بر زمان‌بندی دقیق
 • افزایش تعداد فالورها 
 • افزایش تعداد لایک‌ها
 • علاقه‌مندسازی (Favorite) صفحه‌های اجتماعی
 • برنامه‌ریزی تبلیغات هدفمند در پیج های پر طرفدار اینستاگرام

 

۴)    ارتقای رتبه و بهینه‌سازی وب‌سایت (SEO)

هدف از بهینه‌سازی این است که وب‌سایت در بالاترین جایگاه یا رتبه ممکن در نتایج موتورهای جست‌وجوی طبیعی یا الگوریتمی قرار گیرد. ما با داشتن تجربه و تخصص کافی در این حوزه با استفاده از جدیدترین و مؤثرترین متدهای فنی و نیز تولید و انتشار محتوای مناسب و لینک در فضاهای پر ترافیک، نهایت تلاش خود را برای قرار گرفتن هرچه بیشتر شما در معرض دید مخاطبانتان انجام می‌دهیم.


۵)    تبلیغات هدفمند در وب سایت های پر مخاطب
دنیای دیجیتالی و اینترنتی امروزه، با ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﭼﺸﻤﮕﯿﺮ رسانه‌های مجازی و ایجاد ارتباط دوطرفه بین برندها و مخاطبین این رسانه، قابلیت اندازه‌گیری، آنالیز و تحلیل بازخوردها را به‌راحتی فراهم آورده است. همچنین ﻫﺰﯾﻨﮥ ﻧﺴﺒﯽ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت اینترنتی( یا به نوعی، همان کمپین های دیجیتال مارکتینگ) ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ جامعه ﻫﺪف ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ ﻧﺎﭼﯿﺰ اﺳﺖ. تبلیغات اینترنتی مزیت‌های زیادی نسبت به تبلیغات سنتی دارد که از آن میان می توان باهدف گیری دقیق و مشخص نمودن مخاطبان و ایجاد پیوند مستقیم مخاطبان به لیست محصولات به‌صورت شبانه‌روزی و جهانی در دسترس بوده و تبلیغ و فروش محصول همزمان انجام پذیرد.
ﺑﺮﺧﯽ از ﺧﺪﻣﺎت اﯾﻦ واﺣﺪ عبارت‌اند از:

 • مشاوره، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغات اینترنتی
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات بنری در سایت‌های پربازدید خبری، ورزشی، سلامتی، سبک زندگی و ...
 • ارائه گزارش و آنالیز تبلیغات اینترنتی


۶)     پیامک تبلیغاتی (SMS Marketing)
یکی دیگر از خدمات موجود در عرصه دیجیتال مارکتینگ، ارسال انبوه sms تبلیغاتی از جديدترين و منطقی‌ ترین شيوه های تبليغات در دنيای پيشرفته امروز است. اكثر صاحبان مشاغل، خدمات، شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، خصوصاً در كشورهای آمريكا، ژاپن، چين و دیگر کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه جهان، از اين شيوه نوين جهت معرفی محصولات یا خدمات خود استفاده می‌نمایند. این روش علاوه بر اين كه نسبت به ديگر روش‌های کلاسیک تبليغات فوق‌العاده ارزان‌تر است، جنبه‌هاي روانی مثبتی نيز ايجاد می‌كند. زمانی كه پیام شما مستقيماً از طرف شما به شخص گيرنده ارسال شود، اين احساس در آن شخص به وجود می آيد كه به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به محتوای پیام دريافتی بيشتر خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ
مدیریت رویداد

سازماندهی این واحد به گونه ای است تا با برنامه ریزی های قبل از اجرا، مدیریت حین اجرا و خدمات پس از اجرا، برگزاری همایش ها، رویدادها، نمایشگاه ها، سمینارها، رونمایی از محصولات، افتتاحیه ها و ... هر چه بیشتر به نقطه نظرات مشتریان نزدیک و فضایی شایسته، منظم و باکیفیت فراهم سازد.
 

برخـی از خدمات بخش مدیریت رویدادهای شرکت تبلیغاتی دریچه نو عبارتنـد از:

 • ارائه برنامه جامع برگزاری رویدادها
 • رزرو سالن های همایش در سراسر کشور
 • تهیه برترین منوهای غذا و میان وعده در سراسر کشور
 • در اختیار داشتن تیم های حرفه ای جهت محافظ شخصی، پروموشن، تشریفات CIP و VIP همراه با برترین اتومبیل های تشریفات
 • دعوت از برترین هنرمندان، مجریان، ورزشکاران، کمدین ها و تیم های موسیقی سنتی و پاپ در کل کشور
 • امکان برگزاری نشست های مطبوعاتی و مصاحبه توسط اصحاب رسانه
 • سازماندهی و اجرای کلیه امور مربوط به رویداد

 

گزارش تصویری اولین جشنواره چهره های ماندگار پزشکی به مناسبت روز پزشک 

گزارش تصویری دومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک

 

مدیریت رویداد
آتلیه هنری

ماموریت واحد هنری شرکت دریچه نو انتقال پیام از طریق عناصر سمعی و بصری می باشد. در این راستا آشنایی با فرهنگ جامعه و شناخت هنجارها، ارزش ها، آداب و رسوم و شیوه ارائه آن بیشترین اهمیت را دارد. آتلیه هنری شرکت دریچه نو، با یک دهه تجربه و با بکارگیری طراحان حرفه ای و خلاق، برنامه ریزی و اجرای پروژه های تبلیغاتی را برعهده دارد. مجموعه فرآیندکاری آتلیه دریچه نو از ایده پردازی، برنامه ریزی، طراحی تا اجرا در چهار بخش (مشاوره،کارگردانی هنری و مدیریت پروژه، طراحی، چاپ و نظارت فنی، تولید و بسته بندی) تعریف شده است.

مهمترین فعالیت های آتلیه هنری شرکت تبلیغاتی دریچه نو عبارتند از:

 • طراحی و گرافیک
 • چاپ و بسته بندی
آتلیه هنری
هدایای تبلیغاتی

رقابت فشرده در عرصه تجارت میان شرکت ها برای معرفی محصول و یا خدمات به مشتریان, هدایای تبلیغاتی را به یکی از عوامل مهم برنامه های تبلیغاتی تبدیل نموده است. شایان ذکر است اگر هدایای تبلیغاتی به درستی انتخاب شود،عامل مهمی در به یادداشتن محصول یا خدمات می باشد و باعث رابطه پایدار طرفین(شرکت و مشتری) می گردد.
با توجه به تنوع زیاد هدایا و قیمت های متفاوت آن،شرکت دریچه نو بر اساس نوع مخاطبینش (محصولات و یا خدمات آنها) و با استفاده از تجربه و تخصص خود همراه با بکارگیری خلاقیت و نواوری در طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی ویژه می تواند بهترین هدایای تبلیغاتی را برای شرکت شما معرفی نماید.