درباره دریچه نو

شرکت تبلیغاتی دریچه نو فعالیـت خود را از سال ۱۳۷۸ بـا رسانه مطـبوعاتی نوین پزشـکی آغاز کرد و بتدریج با افزایش حـوزه تبـلیغاتی نماینده انحصاری بخـش تبلیغات پر تیـراژترین رسانه در حوزه سلامت به‌نام هفته نامه سلامت و روز نامه تخصصی صنفی پزشکی سپید را عهده‌دار شد. این شرکت در سال ۹۳، با عقد قرارداد با سازمان زیباسازی، اقدام به خرید بیلبورد و عرشه پل در نقاط حساس و استراتژیک شهر تهران نمود تا در راستای ارتقای کمی و کیفی تبلیغات محیطی، در زمره معتبرترین  شرکت های تبلیغاتی به ایفای خدمات به سازمان‌ها و صاحبان صنایع معظم بپردازد.

از دیگر فعـالیت های این مجموعه که آن را به یک آژانس تـبلیغاتی معتبر تبدیل می‌نـماید، برگـزاری همایش های تخصصی و مراسم‌های خاص بر اساس نوع کار و درخواست مشتری می‌باشد. همچنین تبلیغات محیطی در داروخانه‌ها و مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی از فعالیت‌های این مجموعه به‌شمار می‌رود. دریچه نو مفتخر است که به عنوان یکی از پیشتازان صنعت نوین تبلیغات و اطلاع رسانی، دریچه ای نو به دنیای برند را برای بخش وسیعی از تولیدکنندگان کالا و خدمات ایجاد نماید.

ماموریت

ماموریت تیم ما برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های جامع و یکپارچه بازاریابی و تبلیغات بمنظور رونق کسب و کار مشتریانمان می‌باشد. پایبندی به اصول حرفه‌ای این کسب و کار، صداقت و تعهد ما را در مقام ارائه دهنده برتر خدمات بازاریابی و تبلیغات قرار می‌دهد.

چشم انداز

ما با اعتقاد به نوآوری، خلق ایده‌های جدید، ارزش‌آفرینی، استفاده از برترین تکنولوژی‌ها و تلاش روزافزون به دنبال دستیابی به رتبه 3 شرکت برتر صنعت تبلیغات کشور هستیم.

ارزش ها

ما در چارچوب محورهای ذیل ارزش‌های خود را بیان نموده و مدیران و کارکنان که سرمایه‌های اصلی شرکت تلّقی می‌شوند، جهت نیل به این ارزش‌ها اهتمام می‌ورزند:

  • حفظ کرامت انسانی
  • صداقت و اعتماد
  • تعهد و مسئولیت پذیری
  • مشتری مداری
  • سرآمدی
  • تفکر کارتیمی و گروهی
  • ایجاد بسترهای نوآوری و خلاقیت

به منظور تحقق سرفصل‌هاي مذکور، شرکت دریچه نو متعهد می‌گردد تا با انطباق کلیه فعالیت‌هاي خود، جهت نیل به اهداف کلان و بهبود مستمر، نظام کیفیت 9001:2008 ISO تلاش نموده و کلیه کارکنان باید سعی نمایند از طریق اجراي رویه‌ها و نظام ایجاد شده در زمینه رضایتمندي مشتریان و ارائه خدمات مطلوب، اهتمام لازم را بعمل آورند.

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت

شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان، بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تبلیغاتی در کشور و به ویژه در حوزه سلامت؛ با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی، رضایت‌مندی مشتریان و با گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط توسط اساتید مجرب، موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 گردید.

کارشناسان ما همیشه در دسترسند!

با ما تماس بگیرید!
کارشناسان دریچه نو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.


تهران، خیابان آفریقا، بلوار گلستان، شماره ۱۷
کد پستی: ۱۹۶۶۷۶۷۴۱۱


فکس: ۲۴۵۸۱۱۹۰

پست الکترونیکی: info@daricheno.com


۲۴۵۸۱۰۴۰ - ۲۴۵۸۱۰۰۱