درباره دریچه نو

شرکت تبلیغاتی دریچه نو فعالیـت خود را از سال ۱۳۷۸ بـا رسانه مطـبوعاتی نوین پزشـکی آغاز کرد و بتدریج با افزایش حـوزه تبـلیغاتی نماینده انحصاری بخـش تبلیغات پر تیـراژترین رسانه در حوزه سلامت به‌نام هفته نامه سلامت و روز نامه تخصصی صنفی پزشکی سپید را عهده‌دار شد. این شرکت در سال ۹۳، با عقد قرارداد با سازمان زیباسازی، اقدام به خرید بیلبورد و عرشه پل در نقاط حساس و استراتژیک شهر تهران نمود تا در راستای ارتقای کمی و کیفی تبلیغات محیطی، در زمره معتبرترین  شرکت های تبلیغاتی به ایفای خدمات به سازمان‌ها و صاحبان صنایع معظم بپردازد.

از دیگر فعـالیت های این مجموعه که آن را به یک آژانس تـبلیغاتی معتبر تبدیل می‌نـماید، برگـزاری همایش های تخصصی و مراسم‌های خاص بر اساس نوع کار و درخواست مشتری می‌باشد. همچنین تبلیغات محیطی در داروخانه‌ها و مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی از فعالیت‌های این مجموعه به‌شمار می‌رود. دریچه نو مفتخر است که به عنوان یکی از پیشتازان صنعت نوین تبلیغات و اطلاع رسانی، دریچه ای نو به دنیای برند را برای بخش وسیعی از تولیدکنندگان کالا و خدمات ایجاد نماید.

ماموریت

ماموریت تیم ما برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های جامع و یکپارچه بازاریابی و تبلیغات بمنظور رونق کسب و کار مشتریانمان می‌باشد. پایبندی به اصول حرفه‌ای این کسب و کار، صداقت و تعهد ما را در مقام ارائه دهنده برتر خدمات بازاریابی و تبلیغات قرار می‌دهد.

چشم انداز

ما با اعتقاد به نوآوری، خلق ایده‌های جدید، ارزش‌آفرینی، استفاده از برترین تکنولوژی‌ها و تلاش روزافزون به دنبال دستیابی به رتبه 3 شرکت برتر صنعت تبلیغات کشور هستیم.

ارزش ها

ما در چارچوب محورهای ذیل ارزش‌های خود را بیان نموده و مدیران و کارکنان که سرمایه‌های اصلی شرکت تلّقی می‌شوند، جهت نیل به این ارزش‌ها اهتمام می‌ورزند:

  • حفظ کرامت انسانی
  • صداقت و اعتماد
  • تعهد و مسئولیت پذیری
  • مشتری مداری
  • سرآمدی
  • تفکر کارتیمی و گروهی
  • ایجاد بسترهای نوآوری و خلاقیت

به منظور تحقق سرفصل‌هاي مذکور، شرکت دریچه نو متعهد می‌گردد تا با انطباق کلیه فعالیت‌هاي خود، جهت نیل به اهداف کلان و بهبود مستمر، نظام کیفیت 9001:2008 ISO تلاش نموده و کلیه کارکنان باید سعی نمایند از طریق اجراي رویه‌ها و نظام ایجاد شده در زمینه رضایتمندي مشتریان و ارائه خدمات مطلوب، اهتمام لازم را بعمل آورند.

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت

شرکت تبلیغاتی دریچه نو اعتماد ایرانیان، بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تبلیغاتی در کشور و به ویژه در حوزه سلامت؛ با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی، رضایت‌مندی مشتریان و با گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط توسط اساتید مجرب، موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 گردید.

کارشناسان ما همیشه در دسترسند!

با ما تماس بگیرید!
کارشناسان دریچه نو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.


خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه اول، پلاک ۶، واحد ۱۶


فکس: ۸۸۷۴۶۸۱۱

پست الکترونیکی: info@daricheno.com


۴~۸۸۵۳۰۸۴۳