برگزاری رویدادها


کمپین‌ ملی ترک سیگار

 کمپین ملی ترک سیگار با برنامه‌های متنوعی با هدف فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در خصوص مضرات ناشی از استعمال دخانیات با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش  و پرورش، وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی، دبیرخانه کشوری کنترل دخانیات، مرکز سلامت محیط وکار، دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورهفته‌نامه سلامت،شرکت تبلیغاتی دریچه نوو سایر نهادها و سازمان‌های ذیربط در سطح ملی برگزار می‌گردد.

امروزه حمایت مالی از رویدادهای تاثیرگذار ، یکی از فعالیت‌های مهم بازاریابی است و بسیاری از رویدادهای اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری و ... توسط سازمان‌های مختلف پشتیبانی می‌شوند.

حمایت از کمپین ملی ترک سیگار به دلیل گستردگی در سطح کل کشور و اهداف بلند آن می‌تواند بسیار فراتر از یک ابزار برای ایجاد آگاهی و اعتبار بوده و الهام‌بخش وفاداری مشتریان باشد و یک احساس خوب و مثبت  از برند را به مشتریان هدف انتقال دهد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات جامع کمپین و همچنین شرایط حمایت مالی با شماره تلفن‌ ۲۴۵۸۱۱۶۱  تماس حاصل نمایید.

دومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک

افتخاری دیگر برای شرکت دریچه نو
 

ومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشکدر روزهای ۲۷ ام ، ۲۸ام و ۲۹ ام مرداد ماه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
در این مراسم که  با حضور وزیرمحترم بهداشت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ریاست سازمان نظام پزشکی کشور و معاونین و مدیران ارشد حوزه بهداشت و سلامت دولت، مجلس و سازمان نظام پزشکی برگزار شد، در شب پایانی طی مراسمی باشکوه از ۱۵ نفرپزشکان سرشناس و اساتید بنام پزشکی کشور تقدیر به‌عمل آمد.

 

برای مشاهده عکسهای مراسم کلیک کنید

دومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک
اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک

اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک با همکاری سازمان نظام پزشکی در تاریخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مردادماه سال ۹۴ در سه شب پیاپی با حضور گروه های مختلف پزشکان متخصص در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید. دراین مراسم از چهره های ماندگار پزشکی تجلیل شد.

 

برای مشاهده عکسهای مراسم کلیک کنید

اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک
مراسم آیینی شب یلدا

شرکت تبلیغاتی دریچه نو با همکاری هتل پارسیان آزادی تهران در شبی به یاد ماندنی، مراسم آیینی شب یلدا را برگزار کرد. در این مراسم، برنامه‌های آیینی شب یلدا مانند حافظ خوانی و نقاله خوانی به‌صورت اجرایی نمایش گونه و بی‌نظیر که هر ایرانی وطن دوستی را به وجد می آورد؛ اجرا شد. گروه هنرمند محبوب جواد انصافی، به اجرای نمایش کمدی خاله زری و عمو رحیم پرداختند و لحظات شادی را برای خانواده‌ها رقم زدند.

جهت مشاهده گزارش تصویری این رویداد اینجا کلیک کنید

مراسم آیینی شب یلدا
برگزاری سمپوزیوم درمان یکپارچه در سرطان

برگزاری سمپوزیوم درمان یکپارچه در سرطان (Integrative Therapy In Oncology) به‌همراه مراسم رونمایی از مکمل درمانی ضد سرطانی اومار (Avemar) شرکت دارویی سبحان آنکولوژی در هتل اسپیناس پالاس تهران در تاریخ ۷ دی ماه ۱۳۹۶

جهت مشاهده گزارش تصویری و خبری این مراسم اینجا کلیک کنید

برگزاری سمپوزیوم درمان یکپارچه در سرطان
پویش نه به دیابت

شرکت تبلیغاتی دریچه نو با همکاری انجمن دیابت ایران، اداره کل سلامت شهرداری تهران و وب سایت سلامتیسم، به مناسبت هفته دیابت از تاریخ ۲۳ آبان ماه "پویش نه به دیابت" را با دو رویکرد اصلی نه به دیابت با ورزش و نه به دیابت با تغذیه سالم برگزار نمود. 

جهت مشاهده گزارش تصویری این پویش اینجا کلیک کنید
 

 

پویش نه به دیابت