تعرفه ها


کمپین‌ ملی ترک سیگار

 کمپین ملی ترک سیگار با برنامه‌های متنوعی با هدف فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در خصوص مضرات ناشی از استعمال دخانیات با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش  و پرورش، وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی، دبیرخانه کشوری کنترل دخانیات، مرکز سلامت محیط وکار، دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورهفته‌نامه سلامت،شرکت تبلیغاتی دریچه نوو سایر نهادها و سازمان‌های ذیربط در سطح ملی برگزار می‌گردد.

امروزه حمایت مالی از رویدادهای تاثیرگذار ، یکی از فعالیت‌های مهم بازاریابی است و بسیاری از رویدادهای اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری و ... توسط سازمان‌های مختلف پشتیبانی می‌شوند.

حمایت از کمپین ملی ترک سیگار به دلیل گستردگی در سطح کل کشور و اهداف بلند آن می‌تواند بسیار فراتر از یک ابزار برای ایجاد آگاهی و اعتبار بوده و الهام‌بخش وفاداری مشتریان باشد و یک احساس خوب و مثبت  از برند را به مشتریان هدف انتقال دهد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات جامع کمپین و همچنین شرایط حمایت مالی با شماره تلفن‌ ۲۴۵۸۱۱۶۱  تماس حاصل نمایید.

دومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک

افتخاری دیگر برای شرکت دریچه نو
 

ومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشکدر روزهای ۲۷ ام ، ۲۸ام و ۲۹ ام مرداد ماه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
در این مراسم که  با حضور وزیرمحترم بهداشت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ریاست سازمان نظام پزشکی کشور و معاونین و مدیران ارشد حوزه بهداشت و سلامت دولت، مجلس و سازمان نظام پزشکی برگزار شد، در شب پایانی طی مراسمی باشکوه از ۱۵ نفرپزشکان سرشناس و اساتید بنام پزشکی کشور تقدیر به‌عمل آمد.

 

برای مشاهده عکسهای مراسم کلیک کنید

دومین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک
اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک

اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک با همکاری سازمان نظام پزشکی در تاریخ ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مردادماه سال ۹۴ در سه شب پیاپی با حضور گروه های مختلف پزشکان متخصص در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید. دراین مراسم از چهره های ماندگار پزشکی تجلیل شد.

 

برای مشاهده عکسهای مراسم کلیک کنید

اولین جشنواره مشاهیر پزشکی کشور به مناسبت روز پزشک
مراسم آیینی شب یلدا

مراسم با شکوه آئینی و سنتی شب یلدا با همکاری شرکت دریچه نو و هتل پارسیان آزادی در دو شب متوالی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذرماه ۹۵ در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار می گردد.

برای تهیه بلیط با شماره ۲۹۱۱۲ تماس حاصل فرمایید.

مراسم آیینی شب یلدا